Aktualności

Aktualności

25.11.2022

Przy LG Energy Solution Wrocław powstało przedszkole publiczne. Trwa rekrutacja dzieci

strzałka w prawo

W Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem powstało „Ul” – wyjątkowe przedszkole publiczne, którego wartości wychowawcze opierają się na wzajemnym szacunku, pomocy, współpracy oraz trosce o siebie nawzajem i środowisko. Placówka jest jedną z inwestycji LG Energy Solution Wrocław, wpisującą się w strategię dbałości o dobrostan pracowników oraz społeczności lokalnej.


LG Energy Solution Wrocław jest największym prywatnym pracodawcą na Dolnym Śląsku. W parku technologicznym zajmującym powierzchnię ponad 100 hektarów, pracuje ok. 10 tys. osób z całego województwa. Firma odpowiada wszechstronnie na potrzeby zespołu, dbając o dobrostan pracowników – oprócz opieki medycznej zapewnionej m.in. przez przyzakładową placówkę medyczną Medicover, szkolenia, ubezpieczenia i świadczenia socjalne, są inicjowane projekty specjalne. Jedną z takich inicjatyw jest budowa przedszkola, do którego mogą uczęszczać zarówno dzieci pracowników LG Energy Solution Wrocław, jak i spółek siostrzanych oraz mieszkańców Wrocławia i okolic.

Wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych

Nazwa przedszkola – „Ul” – jest nieprzypadkowa. Tak jak pszczoły w ulu budują wyjątkową społeczność, której zasady opierają się na szacunku, pomocy, wzajemnej współpracy, trosce i potrzebie współdziałania, tak przedszkolna kadra razem z LG Energy Solution Wrocław pragnie współtowarzyszyć dzieciom w kształtowaniu postaw prospołecznych, budowaniu dobrych relacji miedzy rówieśnikami, nabywaniu prawidłowych nawyków oraz rozwijaniu pasji i talentów.

Wystartowały zapisy

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 roku – rekrutacja jest całoroczna, dlatego jeśli dziecko osiągnie ten wiek w trakcie roku szkolnego, rodzice mogą zarezerwować mu miejsce już teraz.



Pozostałe aktualności

Aktualności

21.09.2023

LG Energy Solution Wrocław uzyskała certyfikat ISO 37301:2021 – Compliance Management ...

strzałka w prawo

Aktualności

08.09.2023

Podpisaliśmy umowę ramową z Uniwersytetem Wrocławskim...

strzałka w prawo

Aktualności

01.09.2023

MotoClassic 2023 z udziałem LG Energy Solution Wrocław – klasyka z przyszłoś...

strzałka w prawo

Aktualności

22.08.2023

LG Energy Solution Wrocław na MotoClassic 2023 – zobacz to!...

strzałka w prawo

Aktualności

08.08.2023

LG Energy Solution zakłada swoją pierwszą wspólną spółkę Joint Venture do recykli...

strzałka w prawo

Aktualności

06.06.2023

LG Energy Solution Wrocław partnerem Bezpiecznego Dnia Dziecka...

strzałka w prawo

Aktualności

30.05.2023

Wsparcie dla Stowarzyszenia Pomocy AKSON...

strzałka w prawo

Aktualności

29.05.2023

LG Energy Solution i Hyundai Motor Group zakładają spółkę Joint Venture produkują...

strzałka w prawo

Aktualności

22.05.2023

Dzień Otwarty w LG Energy Solution Wrocław...

strzałka w prawo

Aktualności

18.05.2023

LG Energy Solution Wrocław sponsorem głównym 20-lecia Koreanistyki na UAM...

strzałka w prawo