Rozkład jazdy autobusów

ikona autobusa

LGES 01

ikona autobusa

LEŚNICA – ul. Średzka

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Leśnica – ul. Średzka Pętla 05:27 17:27
2 ul. Kamiennogórska – Małopolska (Ośrodek dla Niewidomych) (słupek 18150) 05:32 17:32
3 ul. Kamiennogórska – Kosmonautów – Kamiennogórska (słupek 18106) 05:33 17:33
4 ul. Kosmonautów – Trójkątna – Grabowa (słupek 18104/18103) 05:39 17:39
5 ul. Kosmonautów – Szczecińska – Glinianki (słupek 18002/18101) 05:41 17:41
6 ul. Mińska – Godlewskiego – Tyrmanda (słupek 17302/17301) 05:53 17:53
7 ul. Avicenny – Poczta Polska – Ibn Siny Avicenny (słupek 17111/17110) 05:57 17:57
8 ul. Wrocławska 26 – Bielany Wrocławskie (słupek 723973/974) 06:15 18:15
9 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 02

ikona autobusa

WROCŁAW – ul. Trzebnicka – Kraszewskiego – Trzebnicka

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Trzebnicka – Kraszewskiego – Trzebnicka (słupek 20718) 05:33 17:21
2 ul. Mostowa – Księcia Witolda – Dmowskiego (słupek 10556/10555) 05:39 17:28
3 ul. Podwale -– Pl. Jana Pawła II (słupek 10534/10535) 05:43 17:32
4 ul. Grabiszyńska – Zajezdnia Bzowa (słupek 11701/11702) 05:48 17:37
5 FAT (słupek 11712/11706) 05:51 17:41
6 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 03

ikona autobusa

AL. WIŚNIOWA – Sudecka – Szpital Kolejowy

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 al. Wiśniowa – Sudecka – Szpital Kolejowy (słupek 11354/11361) 05:54 17:50
2 al. Hallera – Ojca Beyzyma (słupek 11743/11744) 05:58 17:55
3 Wiejska (słupek 17103/17104) 06:05 18:05
4 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:36 18:35
ikona autobusa

LGES 04

ikona autobusa

UL. GROTA ROWECKIEGO – Przystankowa – Przystankowa

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Grota Roweckiego – Przystankowa – Przystankowa (słupek 26301/26302) 05:45 17:30
2 ul. Parafialna – Parafialna (słupek 26333) 05:46 17:32
3 ul. Strachowskiego (słupek 26315/26316) 05:50 17:35
4 ul. Czekoladowa – Słoneczna (słupek 16714/16715) 06:04 17:44
5 ul. Połabian (słupek 16721/16720) 06:05 17:45
6 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 05

ikona autobusa

UL. KOŚCIUSZKI – Dworcowa – Dworcowa

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa (słupek 20334) 05:50 17:40
2 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 06

ikona autobusa

UL. KOZIA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Kozia (słupek 18509) 05:30 17:25
2 ul. Królewiecka (pętla) (słupek 18542) 05:35 17:33
3 ul. Bystrzycka – Idzikowskiego – Kuźniki (stacja kolejowa) (słupek 12520) 05:40 17:41
4 ul. Gubińska – Chociebuska (słupek 12124) 05:43 17:46
5 ul. Klecińska – Szkocka (słupek 12149) 05:47 17:52
6 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 07

ikona autobusa

WYSOKA – ul. Chabrowa (Przystanek Chabrowa – Radosna)

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wysoka – ul. Chabrowa (Przystanek Chabrowa – Radosna) (słupek 723953) 05:55 18:00
2 Bielany Wrocławskie - ul. Wrocławska 26 (słupek 723973/974) 06:05 18:10
3 Tyniec Mały – ul. Świdnicka 24 06:15 18:20
4 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 08

ikona autobusa

SADKÓW – ul. Dębowa 1

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Sadków – ul. Dębowa 1 Koło sklepu 06:10 18:10
2 Sadków – ul. Wrocławska 47 Hotel 06:12 18:12
3 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 09

ikona autobusa

BOGUSZÓW GORCE

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Boguszów-Gorce - ul. Traugutta 12 Powyżej Bankomatu 04:34 16:34
2 Boguszów-Gorce - ul. M. Formalskiej Naprzeciwko sklep z pościelą 4:39 16:39
3 Boguszów-Gorce - ul. Wałbrzyska Przed serpentynami 4:41 16:41
4 Wałbrzych - ul. 1 Maja / 131 / WWSZiP Szkoła zarządzania 04:46 16:46
5 Wałbrzych - ul. 1 Maja / ul. Św. Barbary Palestyna 4:49 16:49
6 Wałbrzych - ul. Sikorskiego / OsiR Teatr 04:52 16:52
7 Wałbrzych - ul. Andersa / ul. Wańkowicza Przed światłami 04:59 16:59
8 Wałbrzych - ul. Armii Krajowej I / II Zatoczka Główna Stary Zdrój 05:07 17:07
9 Wałbrzych - ul. Wrocławska OBI / Lisek 05:10 17:10
10 Wałbrzych - ul. Wrocławska Hotel Maria 05:13 17:13
11 Świebodzice - ul. Świdnicka Poczta 05:21 17:21
12 Świebodzice - ul. Świdnicka / ul. Wolności Stara Masarnia 05:22 17:22
13 Świdnica - ul. Zamenhofa / Kaufland 05:27 17:27
14 Świdnica - ul. Zamenhofa / ul. Kunic Koło Ośrodka Zdrowia 05:35 17:35
15 Świdnica - ul. Łukasińskiego 49 / ul. Pobożnego 6 Cmentarz 05:39 17:39
16 Świdnica - ul. Kilińskiego Przed rondem 05:47 17:47
17 Pszenno Naprzeciwko cukrowni 05:53 17:53
18 Szczepanów 06:00 18:00
19 Strzelce 06:03 18:03
20 Tworzyjanów 06:05 18:05
21 Mirosławice 06:13 18:13
22 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 10

ikona autobusa

WAŁBRZYCH - ŚWIDNICA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wałbrzych - ul. Bystrzycka Pętla / Rusinowa Pętla autobusowa 04:41 16:41
2 Wałbrzych - ul. Niepodległości / róg Świdnickiej Apteka 04:52 16:52
3 Wałbrzych - ul. Mickiewicza / Książęca naprzeciw budynku ul. Mickiewicza nr 38 04:55 16:55
4 Wałbrzych - ul. Piłsudkiego / pl. Konstytucji 3 Maja Przy placu Konstytucji 04:58 16:58
5 Wałbrzych - ul. Broniewskiego Stylowa 05:09 17:09
6 Wałbrzych - ul. Wieniawskiego Za mostem 05:13 17:13
7 Mokrzeszów Naprzeciwko budynku nr 28 05:25 17:25
8 Komorów 05:27 17:27
9 Świdnica - ul. Żeromskiego / ul. Muzealna koło składu opału 05:34 17:34
10 Świdnica - pl. Grunwaldzki Centrum 05:36 17:36
11 Świdnica - ul. Wrocławska na Skarpie / na Wołowinie na skarpie 05:38 17:38
12 Świdnica - ul. Wrocławska / ul. Sienna naprzeciwko ul. Siennej ZAWIESZONY 05:40 17:40
13 Marcinowice PKS 05:50 17:50
14 Zebrzydów koło mostu przy głównej drodze 05:52 17:52
15 Biała PKS 05:54 17:54
16 Chwałków PKS przy moście 05:57 17:57
17 Gniechowice Naprzeciw stacji paliw 06:15 18:15
18 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 11

ikona autobusa

KŁODZKO

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Kłodzko - dworzec autobusowy PKS 04:44 16:44
2 Boguszyn przy drodze głównej 04:48 16:48
3 Dębowina przy drodze głównej 04:51 16:51
4 Bardo Śląskie przy drodze głównej 04:54 16:54
5 Ząbkowice Śląskie - ul. Ziębicka przy drodze głównej 05:11 17:11
6 Ząbkowice Śląskie - ul. Niepodległości 16 PKS 05:15 17:15
7 Przyrzeczyn Zdrój - ul. Kwiatowa Poczta 05:27 17:27
8 Nowa Wieś Niemczańska przy drodze głównej 05:31 17:31
9 Łagiewniki - ul. Wrocławska koło świateł 05:45 17:45
10 Radzików przed wjazdem do Radzikowa 05:50 17:50
11 Jordanów Śląski kościół 05:57 17:57
12 Pustków Wilczkowski na wyjeździe z miejscowości 06:04 18:04
13 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 12

ikona autobusa

OLBRACHCICE WIELKIE

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Olbrachcice Wielkie 04:54 16:54
2 Kluczowa PKS 05:00 17:00
3 Piława Górna - ul. Kośmińska Zatoczka Kośmin 05:09 17:09
4 Piława Górna - ul. B. Chrobrego PKS 05:12 17:12
5 Piława Górna - ul. Piastowska 1 Koło posterunku Policji 05:13 17:13
6 Piława Górna - ul. Piastowska Biedronka 05:15 17:15
7 Piława Górna - ul. Młynarska Koło sklepu z roślinnością 05:18 17:18
8 Piława Górna - ul. Główna koło szkoły 05:24 17:24
9 Dzierżoniów - ul. Batalionów Chłopskich młyn 05:32 17:32
10 Dzierżoniów - ul. Piastowska 05:35 17:35
11 Ratajno przy DW384 05:42 17:42
12 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 13

ikona autobusa

OSTROSZOWICE - BIELAWA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Ostroszowice - ul. Bielawska 71 sklep 04:53 16:53
2 Bielawa - pl. Kościelny przy rondzie 04:58 16:58
3 Bielawa - ul. Piastowska / Bielawska poczta 05:00 17:00
4 Bielawa - ul. Andersa III Intermarche 05:03 17:03
5 Bielawa - ul Żeromskiego 44 piekarnia Hert 05:07 17:07
6 Pieszyce - ul. Bielawska Biedronka 05:11 17:11
7 Uciechów przystanek PKS 05:18 17:18
8 Kołaczów przystanek PKS 05:21 17:21
9 Oleszna przy szkole podstawowej 05:30 17:30
10 Tomice przystanek przy drodze głównej 05:36 17:36
11 Świątniki - ul. Kopernika (na wys. pos. nr 2) przystanek PKS 05:45 17:45
12 Będkowice - skrzyżowanie z ul. Wolności z ul. K. Świerczyńskiego skrzyżowanie 05:50 17:50
13 Sobótka - pl. Bełcha za kościołem, plac PKS-u 05:56 17:56
14 Sobótka Górka - ul. Świdnicka skrzyżowanie 06:01 18:01
15 Rogów Sobócki - ul. Wrocławska naprzeciwko CPN-u 06:08 18:06
16 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 14

ikona autobusa

NYSA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Nysa - ul. Zwyciestwa zatoka przed rondem 04:48 16:38
2 Nysa - ul. Sudecka przystanek przed halą Nysa 04:51 16:41
3 Nysa - ul. Jagielońska Za stacją BP 04:53 16:43
4 Nysa - ul. Grodkowska Biedronka 04:56 16:46
5 Pakosławice za Dino za skrzyżowaniem 05:03 16:53
6 Makowice główna droga 05:05 16:55
7 Skoroszyce - ul. Nyska sklep 05:10 17:00
8 Chróścina przy głównej drodze 05:12 17:02
9 Grodków - ul. Sienkiewicza więzienie 05:20 17:10
10 Grodków - ul. Warszawska PKS 05:23 17:13
11 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 15

ikona autobusa

LEGNICA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Legnica - ul. Złotoryjska - pl. Łużycki obok ZST 04:48 16:48
2 Legnica - ul. Piastowska - ul. Skłodowskiej-Curie skrzyżowanie, obok Żabki 04:53 16:53
3 Legnica - ul. Piłsudskiego - Koskowicka przed wiaduktem 04:59 16:59
4 Legnica - ul. Piłsudskiego - Grota Roweckiego Carrefour 05:02 17:02
5 Kunice - ul. Legnicka straż pożarna 05:08 17:08
6 Prochowice pętla PKS 05:22 17:22
7 Dębice skrzyżowanie ul. Długiej z drogą 345 05:43 17:43
8 Budziszów Wielki przy autostradzie 05:52 17:52
9 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 16

ikona autobusa

JAWOR

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Jawor - ul. Dworcowa Dworzec PKP 05:00 17:00
2 Niedaszów koło baru 05:10 17:10
3 Rogoźnica - ul. Świdnicka kościół 05:15 17:15
4 Goczałków - ul. Boczna 05:20 17:20
5 Strzegom - al. Wojska Polskiego / ul. Kochanowskiego sklep Maxi 05:27 17:27
6 Jaroszów koło kościoła 05:36 17:36
7 Udanin straż 05:43 17:43
8 Jarostów skrzyżowanie 05:52 17:52
9 Kostomłoty kościół 06:02 18:02
10 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 17

ikona autobusa

SŁUPIEC - NOWA RUDA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Słupiec - ul. Kłodzka Kiosk przystanek Nowogrodzki 04:20 16:40
2 Nowa Ruda - ul. Niepodległości 56 (wodociąg) Wodociągi 04:45 16:45
3 Nowa Ruda - ul. Niepodległości 10 / NUK Noworudzkie Zakłady Komunalne 04:48 16:48
4 Nowa Ruda - ul. Piłsudskiego 16 Spalony Szpital 04:50 16:50
5 Drogosław przystanek na Krzyżowice w kierunku Wałbrzycha 04:53 16:53
6 Ludwikowice Kłodzkie - ul. Główna / ul. Fabryczna przystanek przy szkole 04:56 16:56
7 Ludwikowice Kłodzkie - ul. Kasprowicza (przed wiaduktem) przystanek na Krzyżowice na Sokolec 04:58 16:58
8 Głuszyca - rondo na rondzie przy zjeździe z Bartnicy 05:08 17:08
9 Głuszyca - ul. Grunwaldzka 26 (Centrum Kultury) przystanek w centrum przy słoneczku 05:13 17:13
10 Głuszyca - ul. Sienkiewicza (Przedmieście) przedmieście 05:15 17:15
11 Jugowice - ul. Główna 29 przystanek na Krzyżowice na Walim 05:22 17:22
12 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 18

ikona autobusa

ZIĘBICE

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Pomianów Dolny skrzyżowanie Ziębice z Otmuchów Paczków 04:18 16:18
2 Doboszowice przystanek na wylocie w kierunku Ziębic 04:38 16:38
3 Starczówek w pobliżu Agrowca 04:49 16:49
4 Ziębice - ul. Otmuchowska przy drodze głównej PKS 04:54 16:54
5 Ziębice - ul. Wojska Polskiego / ul. Wałowa przy Tesco 04:59 16:59
6 Nowy Dwór 05:03 17:03
7 Henryków - Plac Cystersów Pl. Cystersów 05:06 17:06
8 Biały Kościół skrzyżowanie 05:15 17:15
9 Strzelin - ul. Wojska Polskiego / ul. Rybna naprzeciwko Netto 05:25 17:25
10 Uniszów 05:38 17:38
11 Borów 05:45 17:45
12 Wierzbice przy restauracji 06:01 18:01
13 Pustków Żurawski - ul. Kolejowa 38 zatoczka przy minimarkecie 06:08 18:08
14 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 19

ikona autobusa

WROCŁAW PLAC ORLĄT LWOWSKICH

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wrocław - Pl. Legionów - ul. Grabiszyńska (słupek 10377) 05:50 17:40
2 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław
ikona autobusa

LGES 20

ikona autobusa

OSINA WIELKA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Osina Wielka główny przystanek PKS 04:50 16:50
2 Dębowiec główny przystanek PKS 04:56 16:56
3 Szklary koło supermarketu Lewiatan 05:06 17:06
4 Sarby przystanek przy skrzyżowaniu na Ziębice 05:12 17:12
5 Przeworno koło Banku Spółdzielczego 05:17 17:17
6 Brożec koło straży/kościoła 05:41 17:41
7 Pławna w pobliżu PKS 05:43 17:43
8 Borek Strzeliński przystanek PKS przed zakrętem 05:48 17:48
9 Przecławice przystanek za kościołem 06:01 18:01
10 Jaksonów w pobliżu nowych bloków 06:04 18:04
11 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 21

ikona autobusa

POMIANÓW GÓRNY

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Pomianów Górny przejazd kol. Doboszewice 04:33 16:33
2 Byczeń 04:38 16:38
3 Kamieniec Ząbkowicki - ul. Ząbkowicka Urząd Gminny 04:43 16:43
4 Kamieniec Ząbkowicki - ul. Kolejowa Stary POM 04:45 16:45
5 Starczów Nr przystanku 118 i 85 04:51 16:51
6 Niedzwiednik skrzyżowanie 04:55 16:55
7 Bobolice koło świetlicy wiejskiej 05:08 17:08
8 Kobyła Głowa koło świetlicy wiejskiej 05:14 17:14
9 Ciepłowody Ząbkowicka (wjazd do miejscowości 1) 05:16 17:16
10 Ciepłowody koło straży pożarnej 05:19 17:19
11 Cienkowice 05:22 17:22
12 Stary Henryków skrzyżowanie targowica 05:26 17:26
13 Zarzyca 05:34 17:34
14 Siemianów zatoczka autobusowa 05:52 17:52
15 Suchowice koło krzyża 05:55 17:55
16 Rochowice skrzyżowanie Rochowice/Suchowice 05:59 17:59
17 Tyniec nad Ślęzą koło kościoła 06:02 18:02
18 Krzyżowice koło sklepu 06:22 18:22
19 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 22

ikona autobusa

SMOLEC

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

POLBUS – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Smolec - ul. Chłopska / skrz. z ul. Wiśniową 06:00 18:00
2 Smolec - ul. Główna na wys. nr 52 06:05 18:05
3 Nowa Wieś Wrocławska przy krzyżu 06:15 18:15
4 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 23

ikona autobusa

WOŁÓW

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCO POLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wołów Dworzec Autobusowy 04:45 16:45
2 Brzeg Dolny Aleje Jerozolimskie koło przedszkola 04:56 16:56
3 Szczepanów koło szkoły 05:16 17:16
4 Środa Śląska ul. Małczycka / Targ naprzeciwko targu 05:22 17:22
5 Środa Śląska ul. Wrocławska przed stacją paliw 05:25 17:25
6 Błonie koło sklepu z roślinnością 05:34 17:34
7 Lutynia koło straży 05:41 17:41
8 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 24

ikona autobusa

KĄTY WROCŁAWSKIE

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Kąty Wrocławskie PKP 05:59 17:59
2 Kąty Wrocławskie - ul. Spółdzielcza / ul. 1-go Maja skrzyżowanie naprzeciwko Orlenu 06:00 18:00
3 Kąty Wrocławskie - ul. 1-go Maja Szkoła nr 1 06:02 18:02
4 Kąty Wrocławskie - ul. Wrocławska naprzeciwko rynku 06:06 18:06
5 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 25

ikona autobusa

ikona autobusa

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
ikona autobusa

LGES 26

ikona autobusa

GILÓW

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Gilów kościół 05:07 17:07
2 Niemcza - remiza pętla MPK 05:14 17:14
3 Niemcza - osiedle podmiejskie Stary Plac 05:17 17:17
4 Wilków Wielki przy drodze krajowej nr 8 05:20 17:20
5 Sienice przy głównej drodze 05:25 17:25
6 Księgnice Wielkie stary PGR 05:28 17:28
7 Prusy koło Ośrodka Zdrowia 05:33 17:33
8 Kondratowice - ul. Nowa Straż pożarna 05:35 17:35
9 Jezierzyce Wielkie Skrzyżowanie (pod drzewem) 05:45 17:45
10 Kobierzyce - ul. Robotnicza Biedronka 06:05 18:05
11 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 27

ikona autobusa

WROCŁAW UL. SIERADZKA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Sieradzka Kaufland 05:47 17:41
2 ul. Borowska (słupek 21103/211048) 05:48 17:42
3 Al. Armii Krajowej – Borowska – ROD Bajki (słupek 21178/21118) 05:50 17:45
4 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:36 18:35