Rozkład jazdy autobusów

ikona autobusa

LGES 01

ikona autobusa

LEŚNICA – ul. Średzka

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Leśnica – ul. Średzka Pętla 05:27 17:27
2 ul. Kamiennogórska – Małopolska (Ośrodek dla Niewidomych) (słupek 18150) 05:32 17:32
3 ul. Kamiennogórska – Kosmonautów – Kamiennogórska (słupek 18106) 05:33 17:33
4 ul. Kosmonautów – Trójkątna – Grabowa (słupek 18104/18103) 05:39 17:39
5 ul. Kosmonautów – Szczecińska – Glinianki (słupek 18002/18101) 05:41 17:41
6 ul. Mińska – Godlewskiego – Tyrmanda (słupek 17302/17301) 05:53 17:53
7 ul. Avicenny – Poczta Polska – Ibn Siny Avicenny (słupek 17111/17110) 05:57 17:57
8 ul. Wrocławska 26 – Bielany Wrocławskie (słupek 723973/974) 06:15 18:15
9 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 02

ikona autobusa

WROCŁAW – ul. Trzebnicka – Kraszewskiego – Trzebnicka

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Trzebnicka – Kraszewskiego – Trzebnicka (słupek 20718) 05:33 17:21
2 ul. Mostowa – Księcia Witolda – Dmowskiego (słupek 10556/10555) 05:39 17:28
3 ul. Podwale -– Pl. Jana Pawła II (słupek 10534/10535) 05:43 17:32
4 ul. Grabiszyńska – Zajezdnia Bzowa (słupek 11701/11702) 05:48 17:37
5 FAT (słupek 11712/11706) 05:51 17:41
6 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 03

ikona autobusa

AL. WIŚNIOWA – Sudecka – Szpital Kolejowy

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 al. Wiśniowa – Sudecka – Szpital Kolejowy (słupek 11354/11361) 05:54 17:50
2 al. Hallera – Ojca Beyzyma (słupek 11743/11744) 05:58 17:55
3 Wiejska (słupek 17103/17104) 06:05 18:05
4 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:36 18:35
ikona autobusa

LGES 04

ikona autobusa

UL. GROTA ROWECKIEGO – Przystankowa – Przystankowa

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Grota Roweckiego – Przystankowa – Przystankowa (słupek 26301/26302) 05:50 17:30
2 ul. Parafialna – Parafialna (słupek 26333) 05:51 17:32
3 ul. Strachowskiego (słupek 26315/26316) 05:55 17:35
4 ul. Czekoladowa – Słoneczna (słupek 16714/16715) 06:04 17:44
5 ul. Połabian (słupek 16721/16720) 06:05 17:45
6 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 05

ikona autobusa

UL. KOŚCIUSZKI – Dworcowa – Dworcowa

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa (słupek 20334) 05:50 17:40
2 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 06

ikona autobusa

UL. KOZIA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Kozia (słupek 18509) 05:35 17:30
2 ul. Królewiecka (pętla) (słupek 18542) 05:40 17:38
3 ul. Bystrzycka – Idzikowskiego – Kuźniki (stacja kolejowa) (słupek 12520) 05:45 17:46
4 ul. Gubińska – Chociebuska (słupek 12124) 05:48 17:51
5 ul. Klecińska – Szkocka (słupek 12149) 05:52 17:57
6 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 07

ikona autobusa

WYSOKA – ul. Chabrowa (Przystanek Chabrowa – Radosna)

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wysoka – ul. Chabrowa (Przystanek Chabrowa – Radosna) (słupek 723953) 06:00 18:00
2 Tyniec Mały – ul. Świdnicka 24 06:20 18:20
3 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 08

ikona autobusa

SADKÓW – ul. Dębowa 1

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Sadków – ul. Dębowa 1 Koło sklepu 06:10 18:10
2 Sadków – ul. Wrocławska 47 Hotel 06:12 18:12
3 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 09

ikona autobusa

OSINA WIELKA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Osina Wielka Główny przystanek PKS 04:57 16:57
2 Dębowiec Główny przystanek PKS 05:03 17:03
3 Szklary Koło supermarketu Lewiatan 05:13 17:13
4 Sarby Przystanek przy skrz. na Ziębice 05:19 17:19
5 Przeworno Koło Banku Spółdzielczego 05:24 17:24
6 Brożec Koło straży / Kościoła 05:48 17:48
7 Pławna W pobliżu PKS 05:50 17:50
8 Borek Strzeliński Przystanek PKS przed zakrętem 05:55 17:55
9 Przecławice Przystanek za Kościołem 06:08 18:08
10 Jaksonów W pobliżu nowych bloków 06:11 18:11
11 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 10

ikona autobusa

POMIANÓW GÓRNY

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Pomianów Górny Przejazd kol. Doboszowice 04:38 16:38
2 Byczeń 04:43 16:43
3 Kamieniec Ząbkowicki – ul. Ząbkowicka Urząd Gminy 04:48 16:48
4 Kamieniec Ząbkowicki – ul. Kolejowa Stary POM 04:50 16:50
5 Niedzwiednik Skrzyżowanie 05:00 17:00
6 Bobolice Koło świetlicy wiejskiej 05:13 17:13
7 Kobyla Głowa Koło świetlicy wiejskiej 05:19 17:19
8 Ciepłowody Koło straży pożarnej 05:24 17:24
9 Cienkowice 05:27 17:27
10 Stary Henryków Skrzyżowanie targowica 05:31 17:31
11 Zarzyca 05:39 17:39
12 Siemianów Zatoczka autobusowa 05:57 17:57
13 Suchowice Koło krzyża 06:00 18:00
14 Rochowice Skrzyżownia Ruchowice / Suchowice 06:04 18:04
15 Tyniec nad Ślęzą Koło kościoła 06:07 18:07
16 Krzyżowice Koło sklepu 06:27 18:27
17 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 11

ikona autobusa

SMOLEC – ul. Chłopska / skrz. z ul. Wiśniową

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

POLBUS – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Smolec – ul. Chłopska / skrz. z ul. Wiśniową 06:00 18:00
2 Smolec Dworzec PKP 06:05 18:05
3 Nowa Wieś Wrocławska Przy krzyżu 06:15 18:15
4 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 12

ikona autobusa

WOŁÓW – Dworzec Autobusowy

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCO POLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wołów – Dworzec Autobusowy 04:45 16:45
2 Brzeg Dolny – Aleje Jerozolimskie Koło przedszkola 04:56 16:56
3 Szczepanów Koło szkoły 05:12 17:12
4 Środa Śląska, Dworzec – ul. Malczycka II / Targ Naprzeciwko Targu 05:22 17:22
5 Środa Śląska – ul. Wrocławska Przed stacją paliw 05:22 17:22
6 Błonie Koło sklepu z roślinnością 05:29 17:29
7 Lutynia Koło straży 05:35 17:35
8 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 13

ikona autobusa

KĄTY WROCŁAWSKIE

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Kąty Wrocławskie PKP 06:04 18:04
2 Kąty Wrocławskie – ul. Spółdzielcza / ul. 1-go Maja Skrzyżowanie naprzeciwko Orlenu 06:06 18:06
3 Kąty Wrocławskie – ul. 1-go Maja Szkoła nr 1 06:08 18:08
4 Kąty Wrocławskie – ul. Wrocławska Naprzeciwko rynku 06:11 18:11
5 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 14

ikona autobusa

UCIECHÓW

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Uciechów Przystanek PKS 05:16 17:16
2 Kołaczów Przystanek PKS 05:20 17:20
3 Oleszna Przy szkole podstawowej 05:30 17:30
4 Tomice Przystanek przy drodze głównej 05:36 17:36
5 Świątniki, ul. Kopernika (na wys. pos. nr 2) Przystanek PKS 05:46 17:46
6 Będkowice, skrzyżowanie ul. Wolności z ul. K. Świerczyńskiego Skrzyżowanie 05:51 17:51
7 Sobótka – pl. Bełcha Za Kościołem plac PKS-u 05:57 17:57
8 Sobótka Górka – ul. Świdnicka Skrzyżowanie 06:03 18:03
9 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 15

ikona autobusa

BOGUSZÓW-GORCE – ul. Traugutta 12

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Boguszów-Gorce – ul. Traugutta 12 Powyżej bankomatu 04:36 16:36
2 Boguszów-Gorce – ul. M. Fornalskiej Naprzeciwko sklepu z pościelą 04:41 16:41
3 Boguszów-Gorce – ul. Wałbrzyska Przed serpentynami 04:43 16:43
4 Wałbrzych – ul. 1 Maja 131 / WWSZiP Szkoła zarządzania 04:48 16:48
5 Wałbrzych – ul. 1 Maja / ul. Świętej Barbary Palestyna 04:51 16:51
6 Wałbrzych – ul. Sikorskiego / OsiR Teatr 04:54 16:54
7 Wałbrzych – ul. Andersa / ul. Wańkowicza Przed światłami 05:01 17:01
8 Wałbrzych – ul. Armii Krajowej I / II Zatoczka główna Stary Zdrój 05:09 17:09
9 Wałbrzych – ul. Wrocławska OBI / Lisek 05:12 17:12
10 Wałbrzych – ul. Wrocławska Hotel Maria 05:15 17:15
11 Świebodzice – ul. Świdnicka Poczta 05:23 17:23
12 Świebodzice – ul. Świdnicka / ul. Wolności Stara Masarnia 05:24 17:24
13 Świdnica – ul. Zamenhofa / ul. Kunic Koło Ośrodka Zdrowia 05:37 17:37
14 Świdnica – ul. Łukasińskiego 49 / ul. Pobożnego 6 Cmentarz 05:41 17:41
15 Świdnica – ul. Kilińskiego Przed rondem 05:49 17:49
16 Pszenno Naprzeciwko cukrowni 05:55 17:55
17 Szczepanów 06:02 18:02
18 Strzelce 06:05 18:05
19 Tworzyjanów 06:10 18:10
20 Mirosławice 06:15 18:15
21 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 16

ikona autobusa

WAŁBRZYCH – ul. Bystrzycka Pętla / Rusinowa

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wałbrzych – ul. Bystrzycka Pętla / Rusinowa Pętla autobusowa 04:48 16:48
2 Wałbrzych – ul. Niepodległości / róg Świdnickiej Pętla autobusowa 04:59 16:59
3 Wałbrzych – ul. Mickiewicza / Książęca Apteka 05:02 17:02
4 Wałbrzych – ul. Piłsudskiego / pl. Konstytucji 3 maja Naprzeciw budynku ul. Mickiewicza nr 38 05:05 17:05
5 Wałbrzych – ul. Broniewskiego Stylowa 05:16 17:16
6 Wałbrzych – ul. Wieniawskiego Za mostem 05:20 17:20
7 Mokrzeszów Naprzeciwko budynku nr 28 05:32 17:32
8 Świdnica – ul. Żeromskiego (skład opału) / ul. Muzealna Koło składu opału 05:41 17:41
9 Świdnica – pl. Grunwaldzki Centrum 05:43 17:43
10 Świdnica – ul. Wrocławska na skarpie / na wołowinie Na skarpie 05:45 17:45
11 Świdnica – ul. Wrocławska / ul. Sienna Naprzeciwko ul. Siennej 05:47 17:47
12 Marcinowice PKS 05:57 17:57
13 Zebrzydów Koło mostu przy głównej drodze 05:59 17:59
14 Biała PKS 06:01 18:01
15 Chwałków PKS przy moście 06:04 18:04
16 Gniechowice Naprzeciw stacji paliw 06:22 18:22
17 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 17

ikona autobusa

KŁODZKO – dworzec autobusowy

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Kłodzko – dworzec autobusowy PKS 04:44 16:44
2 Boguszyn Przy drodze głównej 04:48 16:48:
3 Dębowina Przy drodze głównej 04:51 04:51
4 Bardo Śląskie Przy drodze głównej 04:54 16:54
5 Ząbkowice Śląskie – ul. Ziębicka Przy drodze głównej 05:11 17:11
6 Ząbkowice Śląskie – ul. Niepodległości 16 PKS 05:15 17:15
7 Przyrzeczyn Zdrój – ul. Kwiatowa Poczta 05:27 17:27
8 Nowa Wieś Niemczańska Przy drodze głównej 05:31 17:31
9 Łagiewniki – ul. Wrocławska Koło świateł 05:45 17:45
10 Radzików Przed wjazdem do Radzikowa 05:50 17:50
11 Jordanów Śląski Kościół 05:57 17:57
12 Pustków Wilczkowski Na wyjeździe z miejscowości 06:04 18:04
13 Kobierzyce – ul. Robotnicza Biedronka 06:15 18:15
14 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 18

ikona autobusa

OLBRACHCICE WIELKIE

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Olbrachcice Wielkie 04:54 16:54
2 Kluczowa PKS 05:00 17:00
3 Piława Górna – ul. Kośmińska Zatoczka Kośmin 05:09 17:09
4 Piława Górna – ul. B. Chrobrego PKS 05:12 17:12
5 Piława Górna – ul. Piastowska Biedronka 05:15 17:15
6 Piława Górna – ul. Młynarska 05:18 17:18
7 Piława Dolna – ul. Główna Koło szkoły 05:24 17:24
8 Dzierżoniów – ul. Batalionów Chłopskich Młyn 05:32 17:32
9 Dzierżoniów – ul. Piastowska 05:35 17:35
10 Ratajno przy DW384 05:42 17:42
11 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 19

ikona autobusa

OSTROSZOWICE – ul. Bielawska 71

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Ostroszowice – ul. Bielawska 71 Sklep 04:48
2 Bielawa – pl. Kościelny Przy rondzie
3 Bielawa – ul. Piastowska / Bielawska Poczta
4 Bielawa – ul. Andersa III Intermarche
5 Bielawa – ul. Żeromskiego 44 Piekarnia Hert
6 Pieszyce – ul. Bielawska Biedronka
7 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław
ikona autobusa

LGES 20

ikona autobusa

GILÓW

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Gilów Kościół 05:12 17:12
2 Niemcza – remiza Pętla MPK 05:19 17:19
3 Niemcza – Osiedle Podmiejskie Osiedle podmiejskie 05:22 17:22
4 Wilków Wielki Przy drodze krajowej nr 8 05:25 17:25
5 Sienice Przy głównej drodze 05:30 17:30
6 Księginice Wielkie Stary PGR 05:33 17:33
7 Prusy Koło ośrodka zdrowia 05:38 17:38
8 Kondratowice – ul. Nowa Straż pożarna 05:40 17:40
9 Jezierzyce Wielkie Skrzyżowanie (Pod drzewem) 05:50 17:50
10 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 21

ikona autobusa

NYSA – ul. Zwycięstwa

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Nysa – ul. Zwycięstwa Zatoka przed rondem 04:53 16:38
2 Nysa – ul. Sudecka Przystanek przed halą Nysa 04:56 16:41
3 Nysa – ul. Jagielońska Za stacją BP 04:58 16:42
4 Nysa – ul. Racławicka 1 PKS 05:00 16:45
5 Nysa – ul. Grodkowska Biedronka 05:01 16:46
6 Pakosławice Za Dino za skrzyżowaniem 05:08 16:53
7 Makowice Głowna Droga 05:10 16:55
8 Skoroszyce – ul. Nyska Sklep 05:15 17:00
9 Chróścina Koło Kościoła 05:20 17:05
10 Grodków – ul. Sienkiewicza Więzienie 05:32 17:17
11 Grodków – ul. Warszawska PKS 05:35 17:20
12 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 22

ikona autobusa

LEGNICA – ul. Złotoryjska – pl. Łużycki

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Legnica – ul. Złotoryjska – pl. Łużycki Obok Zespołu Szkół Technicznych 04:55 16:55
2 Legnica – ul. Piastowska – ul. Skłodowskiej-Curie Skrzyżowanie obok Żabki 05:00 17:00
3 Legnica – ul. Piłsudskiego – Koskowicka Przed wiaduktem 05:06 17:06
4 Legnica – ul. Piłsudskiego – Grota Roweckiego Carrefour 05:09 17:09
5 Kunice – ul. Legnicka Straż pożarna 05:15 17:15
6 Prochowice Pętla PKS 05:29 17:29
7 Dębice Skrzyżowanie ul. Długiej z drogą 345 05:50 17:50
8 Budziszów Wielki Przy autostradzie 05:59 17:59
9 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 23

ikona autobusa

JAWOR – ul. Dworcowa

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Jawor – ul. Dworcowa Dworzec PKP 05:00 17:00
2 Niedaszów Koło baru 05:10 17:10
3 Rogoźnica – ul. Świdnicka Kościół 05:15 17:15
4 Goczałków – ul. Boczna 05:20 17:20
5 Strzegom – al. Wojska Polskiego / ul. Kochanowskiego Sklep Maxi 05:27 17:27
6 Jaroszów Koło Kościoła 05:36 17:36
7 Udanin Straż 05:43 17:43
8 Jarostów Skrzyżowanie 05:52 17:52
9 Kostomłoty Kościół 06:05 18:05
10 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 24

ikona autobusa

SŁUPIEC – ul. Kłodzka, Kiosk

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Słupiec – ul. Kłodzka, Kiosk Przystanek Nowogrodzki 04:40 16:40
2 Nowa Ruda – ul. Niepodległości 56 (wodociągi) Wodociągi 04:45 16:45
3 Nowa Ruda – ul. Niepodległości 10 / NUK Noworudzkie Zakłady Komunalne 04:48 16:48
4 Drogosław Przystanek na krzyżówce w kierunku Wałbrzycha 04:55 16:55
5 Ludwikowice Kłodzkie - ul. Główna / ul. Fabryczna Przystanek przy szkole 05:05 17:05
6 Ludwikowice Kłodzkie – ul. Kasprowicza (przed wiaduktem) Przystanek na krzyżówce na Sokolec 05:07 17:07
7 Głuszyca – rondo Na rondzie przy zjeździe z Bartnicy 05:17 17:17
8 Głuszyca – ul. Grunwaldzka 26 (Centrum Kultury) Przystanek w centrum przy Słoneczku 05:22 17:22
9 Głuszyca – ul. Sienkiewicza (Przedmieście) Przedmieście 05:26 17:26
10 Jugowice - ul. Główna 29 Przystanek na krzyżowce na Walim 05:32 17:32
11 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 25

ikona autobusa

Pomianów Dolny

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MAXPOL – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Pomianów Dolny Skrzyżowanie Ziębice z Otmuchów Paczków 04:23 16:23
2 Doboszowice Przystanek na wylocie w kierunku Ziębic 04:43 16:43
3 Starczówek W pobliżu Agrowca 04:54 16:54
4 Ziębice – ul. Otmuchowska Przy drodze głównej PKS 04:59 16:59
5 Ziębice – ul. Wojska Polskiego / ul. Wałowa Przy Tesco 05:04 17:04
6 Nowy Dwór 05:08 17:08
7 Henryków - Plac Cystersów Pl. Cystersów 05:11 17:11
8 Biały Kościół Skrzyżowanie 05:20 17:20
9 Strzelin – ul. Wojska Polskiego / ul. Rybna Naprzeciwko Netto 05:30 17:30
10 Uniszów 05:43 17:43
11 Borów 05:50 17:50
12 Wierzbice Przy restauracji 06:06 18:06
13 Pustków Żurawski – ul. Kolejowa 38 Zatoczka przy minimarkecie 06:13 18:13
14 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 26

ikona autobusa

WROCŁAW – Pl. Legionów - ul. Grabiszyńska

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

POLBUS – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 Wrocław – Pl. Legionów – ul. Grabiszyńska (słupek 10377) 05:50 17:40
2 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:35 18:35
ikona autobusa

LGES 27

ikona autobusa

UL. SIERADZKA

ikona autobusa

BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław

zobacz rozkład

Zwiń

strzałka w dół

MARCOPOLO – Linia Regularna Specjalna

Lp. Miejscowość Opis I ZM 12H II ZM 12H
1 ul. Sieradzka Kaufland 05:47 17:41
2 ul. Borowska (słupek 21103/211048) 05:48 17:42
3 Al. Armii Krajowej – Borowska – ROD Bajki (słupek 21178/21118) 05:50 17:45
4 BISKUPICE PODGÓRNE LG Energy Solution Wrocław 06:36 18:35