Pierwszy dzień w pracy

Bardzo się cieszymy, że wkrótce dołączysz do naszego zespołu! Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje przed swoim pierwszym dniem pracy w LG Energy Solution Wrocław.

Ze względu na trwającą pandemię noszenie maseczki na twarzy jest obowiązkowe na wszystkich obszarach naszej firmy – również na parkingach. Zastępowanie maseczek szalikami, chustami bądź przyłbicami jest niedozwolone.
1
Pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, orzeczenia lekarza medycyny pracy, numeru konta bankowego, świadectw szkolnych oraz świadectw pracy.
2
Pierwszego dnia podpiszemy z Tobą umowę o pracę, przekażemy komplet informacji o firmie oraz zapoznamy z zasadami BHP.
3
Pamiętaj, aby nie zabierać ze sobą laptopa, aparatu fotograficznego, kamery czy dysku zewnętrznego.
4
Na terenie firmy obowiązuje zakaz robienia zdjęć przez Pracowników. Z tego powodu obiektyw Twojego telefonu zostanie zaklejony specjalnymi naklejkami. Uspokajamy – aparat w żaden sposób nie zostanie uszkodzony.
5
Każdy pracownik firmy ma swój własny, imienny identyfikator ze zdjęciem. Pierwszego dnia pracy wykonujemy fotografie na ich potrzeby.
6
Bardzo prosimy o odpowiedni ubiór (smart casual). Pamiętaj, aby nie przychodzić w krótkich spodenkach czy w bluzkach odsłaniających plecy bądź brzuch.
7
Pierwszy dzień pracy Operatorów oraz Shift Leaderów liczy 12 godzin. Inżynierowie, pracownicy biurowi oraz technicy spędzą w pracy 8 godzin.
8
W przypadku problemu z dotarciem, spóźnienia itp. prosimy o kontakt z dedykowanym pracownikiem Działu Szkoleń, który chętnie pomoże. +48 784 032 294
9

Transport pracowniczy

Każdego dnia nasze autobusy dowożą do pracy ponad 5 tys. osób. Przygotowaliśmy aż 27 linii, które swoim zasięgiem obejmują ponad 120 miejscowości na terenie województw dolnośląskiego oraz opolskiego.

Sprawdź rozkład jazdy strzałka w prawo
zakład pracy

Mapa zakładu

LG Energy Solution Wrocław Biskupice Podgórne