Aktualności

Aktualności

06.06.2024

Przyjdź do nas na staż: #ChargeTheFuture2

strzałka w prawo

Firma LG Energy Solution Wrocław zaprasza do udziału w programie stażowym #ChargeTheFuture2, w terminie od 15 lipca do 30 września 2024 roku. Dla ambitnych studentów i absolwentów to doskonała okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży nowych technologii.

Program stażowy obejmuje 40 miejsc w obszarach produkcyjnych oraz biurowych, umożliwiając uczestnikom rozwój zarówno w aspektach technicznych, jak i organizacyjnych. Już na początku stażu uczestnicy wezmą udział w intensywnym, trzydniowym onboardingu, który obejmuje line-tour po całym obszarze produkcji w ponad stuhektarowym miasteczku LG Energy Solution pod Wrocławiem. Dzięki temu stażyści będą mieli okazję zrozumieć wszystkie etapy produkcji oraz funkcjonowanie najnowocześniejszego zakładu produkującego baterie EV w Europie.

W trakcie programu uczestnicy będą korzystać z szerokiej gamy szkoleń z zakresu umiejętności twardych i miękkich, co pozwoli im na wszechstronny rozwój kompetencji zawodowych. Staż w LG Energy Solution Wrocław to również doskonała szansa na zaliczenie studenckich praktyk.

Jako jeden z największych pracodawców w Polsce firma LG Energy Solution Wrocław proponuje studentom płatny staż pod okiem doświadczonego pracownika firmy, który pomoże w realizacji zadań oraz udzieli wsparcia w trakcie praktyki. Przejrzysty program stażu zapewnia jasno określone cele i zadania, dzięki czemu uczestnicy będą mogli skoncentrować się na maksymalnym wykorzystaniu tego czasu i praktycznym rozwinięciu kompetencji niezbędnych w budowaniu dalszej kariery zawodowej.

Dołącz do #ChargeTheFuture2 i zyskaj niepowtarzalną szansę, aby rozpocząć pracę w LG Energy Solution Wrocław, u lidera w branży baterii do samochodów elektrycznych. Zdobądź wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które otworzą przed Tobą drzwi do przyszłości pełnej możliwości.Pozostałe aktualności

Aktualności

11.06.2024

ŚNIADANIE PRASOWE „WE CHARGE THE FUTURE” – II EDYCJA...

strzałka w prawo

Aktualności

10.06.2024

Wrocławskie Święto Rowerzysty: reprezentacja Pracowników w peletonie...

strzałka w prawo

Aktualności

05.06.2024

Wystartowała czwarta edycja konkursu LG Energy Solution dla najlepszych startupów – Ba...

strzałka w prawo

Aktualności

04.06.2024

LG Energy Solution Wrocław z wyróżnieniem “Poland’s Best Employers 2024”...

strzałka w prawo

Aktualności

24.05.2024

Wspieramy BioHackathon na Politechnice Warszawskiej...

strzałka w prawo

Aktualności

17.05.2024

Awansowaliśmy na 7. miejsce „Listy 500” Rzeczpospolitej...

strzałka w prawo

Aktualności

29.04.2024

LG Energy Solution koncentruje się na wzmocnieniu swojej konkurencyjności...

strzałka w prawo

Aktualności

22.04.2024

Dzień Innowacji w LG Energy Solution Wrocław...

strzałka w prawo

Aktualności

19.04.2024

5 projektów CSR od LG Energy Solution wyróżnionych w 22. edycji Raportu Foru...

strzałka w prawo