Aktualności

Aktualności

24.06.2024

Wielka Chmura Zmian: podcast Radia Tok FM we współpracy z LG Energy Solution Wrocław

strzałka w prawo

Firma LG Energy Solution Wrocław rozpoczęła współpracę z Radiem TOK FM i będzie współtworzyć popularny podcast „Wielka Chmura Zmian”. W pierwszej audycji zaproszeni eksperci omawiają kluczowe aspekty chmury obliczeniowej, czyli popularnego AI (en. artificial intelligence – sztuczna inteligencja) oraz jej wpływ na przyszłość biznesu i technologii. Dla marki LG Energy Solution Wrocław to świetna okazja, by podzielić się ze słuchaczami wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem swoich pracowników. Pierwszy odcinek z partnerskiej serii poleca się do przesłuchania!

W pierwszym odcinku z partnerskiej serii „Wielka Chmura Zmian” w Radiu TOK FM, który ma swoją premierę 24 czerwca, wystąpił Marcin Staśko, lider zespołu DX w LG Energy Solution Wrocław. Jego doświadczenie w transformacji cyfrowej, szczególnie w obszarze smart factory, przyczyniło się do oszczędności dla firmy przekraczających 30 milionów dolarów rocznie. Marcin w rozmowie z prowadzącym Karolem Jurgą omawiał temat sztucznej inteligencji w nowoczesnych procesach produkcyjnych, wykorzystując swoje kilkuletnie doświadczenie w pracy dla podwrocławskiego producenta baterii EV.

Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu:

https://audycje.tokfm.pl/podcast/159561,Sztuczna-inteligencja-w-fabrykach-Jak-wykorzystac-AI-do-usprawnienia-procesow-produkcyjnych-LOKOWANIE-MARKI

Poprzez branie udziału w różnych inicjatywach medialnych – konferencjach czy publikacjach – a także przez organizację wydarzeń takich jak Śniadania Prasowe „We Charge the future” LG Energy Solution Wrocław  chce podkreślić swoje zaangażowanie w rozwój nowoczesnych technologii i aktywne edukowanie społeczeństwa w obszarach nauki i technologii powszechnie uważanych za nieprzystępne. Partnerstwo z podcastem “Wielka Chmura Zmian” realizowanym przez Radio Tok FM umożliwia również pokazanie szerszemu audytorium, jak wielu świetnych specjalistów zasila kadrę firmy LG we Wrocławiu .

– Zatrudniamy wielu wspaniałych pasjonatów, ekspertów w swoich obszarach zawodowych. Nasza współpraca z podcastem Radia TOK FM to tylko jedno z potwierdzeń tego faktu. – mówi Klaudia Piątek, rzeczniczka prasowa LG Energy Solution Wrocław. – Serdecznie zachęcam do słuchania rozmów z naszymi pracownikami. W pierwszym odcinku Marcin Staśko, nasz lider zespołu DX (Transformacji Cyfrowej), opowiada o sztucznej inteligencji i jej zastosowaniu w przemyśle. W kolejnych słuchacze będą mogli dowiedzieć się, jak z dark daty wyciągnąć całkiem jasne wnioski i czy koreańska kultura pracy rzeczywiście odbiega od polskiej. – podsumowuje Piątek. 

Gospodarze audycji, Karolina Wasielewska i Karol Jurga, w ramach prowadzonego przez siebie programu co piątek pytają zaproszonych gości o te miejsca, w których nowe technologie spotykają się z biznesem i przemysłem. Czy branża IT się feminizuje? Jak chronić firmowe dane? Jakiej firmie przyda się analityk trendów? Na te i wiele innych pytań odpowiadają profesjonaliści wielu branż. Zachęcamy do odsłuchania podcastu „Wielka Chmura Zmian” w Radiu TOK FM.

Archiwum odcinków: https://audycje.tokfm.pl/audycja/451,Wielka-chmura-zmian

W kolejnych odsłonach cyklu podcastowego „Wielka Chmura Zmian” w Radiu TOK FM zaproszeni do dyskusji pracownicy LG Energy Solution Wrocław poruszą wątki związane z tym, co produkuje firma w swoim podwrocławskim zakładzie, jak wykorzystuje do tego nowe technologie oraz z czego wynika dynamika rozwoju opartego o technologie cyfrowe. Porozmawiamy także o tym, jak pracuje się w koreańskiej firmie i czy znalezienie wspólnego mianownika dla tak różnych kultur jest możliwe.

Warto śledzić audycję, aby dowiedzieć się więcej o przyszłości technologii i zmianach w biznesie. Zachęcamy!

Marcin Staśko – doświadczony lider w dziedzinie transformacji cyfrowej, szczególnie tej związanej ze smart factory. Chętnie poznaje nowe, zorientowany na rozwiązywanie problemów. Swoją codzienną pracą w LG Energy Solution Wrocław jako certyfikowany ekspert z Lean Six Sigma Black Belt przyczynił się do oszczędności przekraczających 30 milionów dolarów rocznie. Kiedy nie pracuje, realizuje się w swoich hobby: lotnictwie, herbaciarstwie, tańcu oraz filozofii. Dodatkowo uczestniczy w konkursach Kaggle, w których doskonali swoje umiejętności analizy danych i uczenia maszynowego.


Pozostałe aktualności

Aktualności

03.07.2024

The Financial Newspaper Ranking: The company ranks 7th on the list of 1000 larges...

strzałka w prawo

Aktualności

02.07.2024

Ranking Gazety Finansowej: Spółka na 7. miejscu na liście 1000 największych ...

strzałka w prawo

Aktualności

02.07.2024

LG Energy Solution dostarczy baterie EV typu LFP dla Ampere Grupy Renault...

strzałka w prawo

Aktualności

27.06.2024

Transformacja energetyczna w Polsce – szanse i zagrożenia. Relacja ze ś...

strzałka w prawo

Aktualności

25.06.2024

Bezpieczeństwo i jakość – najwyższe standardy produkcji baterii LG Energy Solutio...

strzałka w prawo

Aktualności

21.06.2024

Pszczółki opuściły UL – LG Energy Solution pożegnało pierwszych absolwentów publi...

strzałka w prawo

Aktualności

11.06.2024

ŚNIADANIE PRASOWE „WE CHARGE THE FUTURE” – II EDYCJA...

strzałka w prawo

Aktualności

10.06.2024

Wrocławskie Święto Rowerzysty: reprezentacja Pracowników w peletonie...

strzałka w prawo

Aktualności

06.06.2024

Przyjdź do nas na staż: #ChargeTheFuture2...

strzałka w prawo