Aktualności

Aktualności

21.06.2024

Pszczółki opuściły UL – LG Energy Solution pożegnało pierwszych absolwentów publicznegoprzedszkola w Biskupicach Podgórnych

strzałka w prawo

„Bo, niezależenie od tego, ile masz lat, wciąż jest prawdą to, że kiedy idziesz w świat, najlepiej wziąć się za ręce i trzymać się razem” (Robert Ulghum). Pierwsze przedszkolaki tym mottem opuściły dzisiaj publiczne przedszkole UL w Biskupicach Podgórnych.


Przedszkole tworzą ludzie, więc przede wszystkim dziękuję wam, dzieci, za tę ogromną energię i radość, ale również za włożony trud, by codziennie się rozwijać, zmieniać, a tym samym zmieniać nas i naszą placówkę. Przez dwa lata czerpaliśmy od Was siłę do działania – podkreślała podczas uroczystości dyrektor publicznego przedszkola UL, Joanna Polańska. – Dziękuję także całej kadrze, która robiła wszystko, by na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech.

Pszczoły tzw. ulowe dokonują krótkich lotów oczyszczających i orientacyjnych, a dopiero w wieku 15-18 dni rozpoczynają pracę poza ulem, która trwa do końca ich życia. Podobnie jest w przypadku pierwszych absolwentów kończących naukę w publicznym przedszkolu UL w Biskupicach Podgórnych. Po dwóch latach edukacji i wspólnej zabawy, przedszkolaki są gotowe rozpocząć dalszą pracę nad rozwojem swoich pasji i umiejętności na wyższych szczeblach szkolnictwa. Grupa „motyle” pożegnała dzisiaj (21 czerwca) swoich pierwszych nauczycieli na uroczystym zakończeniu roku.

Jestem wzruszona waszym dzisiejszym występem. W pierwszej klasie możecie być już dzisiaj. Świat leży w waszych rękach – mówiła do dzieci kierownik referatu Edukacji Kultury i Sportu Gminy Kobierzyce, Anna Wilisowska. – Na ręce pani dyrektor w imieniu pana wójta oraz całej kadry gminy chciałam podziękować za tę współpracę. Wspaniale wspierają państwo sieć gminnych przedszkoli, a my możemy się tylko od Was uczyć.

Ul to wyjątkowe przedszkole publiczne, którego wartości wychowawcze opierają się na wzajemnym szacunku, pomocy, współpracy oraz trosce o siebie nawzajem i środowisko. Placówka jest jedną z inwestycji LG Energy Solution Wrocław, wpisującą się w strategię dbałości o dobrostan pracowników oraz społeczności lokalnej.

Korzystając z okazji, chciałbym bardzo podziękować gminie Kobierzyce za wsparcie merytoryczne w tworzeniu przedszkola UL. Jesteśmy dumni, że możemy dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu i wspieraniu społeczności lokalnej. Cała atmosfera, która tutaj panuje wśród dzieci, rodziców i nauczycieli, jest wątkowa, czego gratuluję w imieniu LG Energy Solution Wrocław – powiedział Piotr Blachura, dyrektor działu HR w LG Energy Solution Wrocław.

Warto przypomnieć, że nazwa przedszkola – „Ul” – nie jest przypadkowa. Tak jak pszczoły w ulu budują wyjątkową społeczność, której zasady opierają się na szacunku, pomocy, wzajemnej współpracy, trosce i potrzebie współdziałania, tak przedszkolna kadra razem z LG Energy Solution Wrocław współtowarzyszy dzieciom w kształtowaniu postaw prospołecznych, budowaniu dobrych relacji miedzy rówieśnikami, nabywaniu prawidłowych nawyków oraz rozwijaniu talentów. Okazuje się, że cel został osiągnięty, ponieważ dzieci, na pytanie, co im się najbardziej podobało w przedszkolu, bez namysłu odpowiedziały „wspólnie spędzany czas”.Pozostałe aktualności

Aktualności

03.07.2024

The Financial Newspaper Ranking: The company ranks 7th on the list of 1000 larges...

strzałka w prawo

Aktualności

02.07.2024

Ranking Gazety Finansowej: Spółka na 7. miejscu na liście 1000 największych ...

strzałka w prawo

Aktualności

02.07.2024

LG Energy Solution dostarczy baterie EV typu LFP dla Ampere Grupy Renault...

strzałka w prawo

Aktualności

27.06.2024

Transformacja energetyczna w Polsce – szanse i zagrożenia. Relacja ze ś...

strzałka w prawo

Aktualności

25.06.2024

Bezpieczeństwo i jakość – najwyższe standardy produkcji baterii LG Energy Solutio...

strzałka w prawo

Aktualności

24.06.2024

Wielka Chmura Zmian: podcast Radia Tok FM we współpracy z LG Energy Sol...

strzałka w prawo

Aktualności

11.06.2024

ŚNIADANIE PRASOWE „WE CHARGE THE FUTURE” – II EDYCJA...

strzałka w prawo

Aktualności

10.06.2024

Wrocławskie Święto Rowerzysty: reprezentacja Pracowników w peletonie...

strzałka w prawo

Aktualności

06.06.2024

Przyjdź do nas na staż: #ChargeTheFuture2...

strzałka w prawo